Regulamin korzystania z systemów PARKSAFE

 

1. Właścicielem parkingów rowerowych PARKSAFE jest Konstrui Sp. z o.o. 30-611 Kraków, ul. Bojki 14/88 [Właściciel]

2. [Użytkownik], osoba która zakupiła kartę PARKSAFE lub otrzymała ją w różnego rodzaju usługach promocyjnych oraz korzysta z karty parkując rower w systemie PARKSAFE.

2. Systemem [PARKSAFE] określamy parkingi rowerowe typu PKHOR, PKHOR doble, POL-S, których dostawcą i producentem jest firma SEMAB Projects. Parkingi posiadają logo PARKSAFE i współpracują z kartami dostępowymi PARKSAFE.

3. Karta PARKSAFE działa w technologii zgodnej z systemami szyfrowania MIFARE.

4. Korzystanie z systemów PARKSAFE przez Użytkownika może odbywać się tylko zgodnie z instrukcją użytkowania, dostępną na tablicach informacyjnych znajdujących się w miejscu gdzie zostały zainstalowane parkingi rowerowe PARKSAFE.

5. Właściciel udostępnia korzystanie z systemów PARKSAFE, poprzez sprzedaż kart dostępowych do systemu. 

6. Właściciel zabrania parkowania rowerów lub innych pojazdów lub maszyn w sposób inny niż opisany w instrukcji użytkowania.

a. Użytkowanie systemu w sposób inny, niż jego przeznaczenie, będzie skutkowało usunięciem roweru lub innego pojazdu lub maszyny z Parkingu PARKSAFE na koszt i ryzyko jego właściciela.

b. Przypinanie roweru własną blokadą bez używania karty dostępowej PARKSAFE, będzie skutkowało usunięciem roweru lub innego pojazdu lub maszyny z Parkingu PARKSAFE na koszt i ryzyko jego właściciela.

7. Zabrania się pozostawiania roweru w systemie PARKSAFE na dłużej niż 12h od rozpoczęcia parkowania.

8. Karty dostępowe PARKSAFE posiadają swoją ważność na odwrocie karty. Po upływie daty ważności karta PARKSAFE przestaje być rozpoznawana przez parkingi PARKSAFE.

9. Terminu karty PARKSAFE nie można przedłużyć. Karta jest sprzedawana jednorazowo na okres, który jest wskazany na odwrocie.

10. Zwrot zakupionej karty obowiązuje wyłącznie w przypadku nie użycia karty w parkingach PARKSAFE przez Użytkownika.

11. System PARKSAFE daje zwiększoną ochronę Użytkownikowi dla zaparkowanego roweru, lecz Właściciel nie daje Użytkownikowi gwarancji całkowitego zabezpieczenia przed kradzieżą lub uszkodzeniem spowodowanym przez osoby lub siłę wyższą.

12. Właściciel nie bierze odpowiedzialności za pozostawiony rower Użytkownika, który został zablokowany przy użyciu systemu PARKSAFE, a jedynie udostępnia Użytkownikowi możliwości z jego korzystania, w ramach najmu miejsca parkingowego PARKSEFE dla roweru.

13. Parkowanie roweru i pozostawienie roweru w systemie PARKSAFE odbywa się na pełną odpowiedzialność i ryzyko Użytkownika roweru.

14. Właściciel nie identyfikuje (nie prowadzi ewidencji) rowerów pozostawionych na PARKSEFE.

15. Właściciel nie gwarantuje Użytkownikowi wolnych parkingów PARKSAFE. Ponieważ liczba parkingów w każdej z lokalizacji jest ograniczona decyduje kolejność zaparkowanych rowerów.

16. Korzystanie z karty PARKSAFE oraz parkingów rowerowych PARKSAFE równoznacznie jest z akceptacją przez Użytkownika "Regulaminu korzystania z systemów PARKSAFE" oraz Regulaminu ogólnego sklepu, który znajduje się TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl