O Firmie

         Firma Konstrui Sp. z o.o. (właściciel strony www.parkingrowerowy.pl) powstała w wyniku połączenia doświadczeń specjalistów w branży budowlanej, które zdobywaliśmy przy takich projektach jak City Center Rzeszów, Millenium Hall Rzeszów, a także Bonarka City Center w Krakowie. 

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom kompleksowej obsługi podczas inwestycji budowlanych od doradztwa, kosztorysowania, prowadzenia przetargów, prowadzenia budowy oraz ustalenia budżetu inwestycji, aż do wykonania całego projektu z rozliczeniem końcowym wykonawców.

Posiadamy wyłączność na import angielskich systemów parkingowych TwoTier Bike Rack należących do Bikedocksolutions.com, lidera produkcji rowerowych systemów parkingowych na rynku w Wielkiej Brytanii.

W 2015 roku, podpisaliśmy umowę na wyłączność dystrybucji Hiszpańskich systemów parkingów rowerowych SEMABprojects

O parkingach rowerowych: 

Idea smart city zawiera w sobie element przyjaznej i ekologicznej komunikacji, której znakomitym narzędziem jest rower. Nic więc dziwnego, że inwestorzy zabiegają o to, by parkingi powstające w obrębie ich nieruchomości posiadały wygodne i bezpieczne miejsca do pozostawiania jednośladów. Produkty SEMAB oprócz nowoczesnego wyglądu cechują się innowacyjnymi elementami bezpieczeństwa, które gwarantują spokój właścicieli pozostawianych rowerów. Urządzenia parkingowe SEMAB-a można również integrować z systemami płatności np. na monety lub też z kartami magnetycznymi w systemach MIFARE.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów hiszpańskiego producenta jest pionowy uchwyt na rowery PKB idealnie sprawdzający się na ulicach w miejscach publicznych oraz w prywatnych garażach. Zintegrowany mechanizm blokuje oba koła automatycznie, a także ramę oraz siedzenie. Użytkownik nie musi posiadać ze sobą żadnego rodzaju blokady. System zamykający może być obsługiwany za pomocą monet, klucza, zaprogramowanej karty lub własnej blokady.

Jako opcje dodatkowe firma proponuje integrację z system płatności „prepayment” (minuty, godziny, dni itp.) poprzez odpowiednie oprogramowanie, ładowanie baterii elektrycznych oraz możliwość zamocowania na zawiasach obrotowych.

Natomiast PKHOR to innowacyjny system parkowania poziomego, zaprojektowany klasyczną linią, dający 100% bezpieczeństwa. System posiada opcję ładowania baterii elektrycznych. Zintegrowany mechanizm blokuje oba koła automatycznie, a także ramę oraz siedzenie za pomocą łańcucha, który jest częścią systemu. Również w tym przypadku użytkownik nie musi posiadać ze sobą żadnego rodzaju blokady, a system zamykający może być obsługiwany za pomocą monet, klucza lub zaprogramowanej karty.

W ofercie firmy SEMAB znajduje się bardzo dużo produktów, do najbardziej popularnych w Polsce należą oprócz opisanych wyżej również PIL oraz STACJA NAPRAWCZA B-FIX. Hiszpański producent adresuje swoje wyroby do użytkowników, którzy posiadają wysokiej klasy rowery i nie chcą ich stracić, przypinać do przysłowiowych „słupków” na ulicy.

W 2017 roku wprowadziliśmy na do użytku Parkingi pod nazwą PARKSAFE. Indywidualne parkingi rowerowe do użytku publicznego.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Konstrui Sp. z o.o.

biuro@konstrui.pl

www.konstrui.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl